Tag Archives: Transportonte

Transportonte emigrant të paligjshëm/ Arrestohet 52 vjeçari në Tepelenë, policia i sekuestron makinën dhe eurot

Policia e Tepelenës ka arrestuar një 52 vjeçar me iniciale P.V, i cili u kap duke transportuar 5 emigrant të paligjshëm, kundrejt fitimit. Në një njoftim për media, blutë bëjnë me dije se arrestimi i tij është bërë në kuadër të operacionit “Road Guard 46”, në aksin nacional Tepelenë-Memaliaj. 52 vjeçarit iu sekuestrua automjeti me të cilin po i transportonte, …

Read More »