Tag Archives: trajneri i pare

Ronaldo, trajneri i parë i tij: I poshtëruar, duhet të largohet

Ronaldo u poshtërua dhe më mirë të largohet nga Manchester United. “Cristiano është lojtari më i mirë në historinë e futbollit dhe një profesionist i madh”. Është mendimi i një trajneri të CR7 që e njeh shumë mirë, Leonel Pontes, trajneri i tij i parë i Ronaldos në ekipet e të rinjve të Sporting Lisbonës. “Klubi dhe trajneri i tyre …

Read More »