Tag Archives: Taylor Parker

Vrau shoqen shtatzënë dhe tentoi t’i merrte foshnjën, dënohet me vdekje 29-vjeçarja në Teksas

Taylor Parker është dënuar me vdekje nga juria e Teksasit, pas arrestimit muajin e kaluar për vrasjen e shoqes së saj shtatzënë. 29-vjeçarja e kreu krimin makabër në tetor të vitit 2020, ku fillimisht e rrahu viktimën dhe më pas i preu barkun për t’i marrë fëmijën. Simmons-Hancock, e cila ishte 35-javëshe shtatzënë u gjet e gjallë pas sulmit që …

Read More »