Tag Archives: Tabaku: Nuk jap deklarata

Ndihet nënkryetare e PD? Tabaku: Nuk jap deklarata për çështje partiake

Nënkryetarja e PD, Jorida Tabaku, ka folur për  aferën e inceneratorëve dhe arrestimet e fundit të zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve nga GJKKO. E pyetur në studion e News 24, nëse e ndjente ose jo ende veten nënkryetare të PD, Tabaku refuzoi të përgjigjej duke kërkuar që fokusi të mbahej mbi inceneratorët. Ajo shtoi se i është bashkuar PD-së që në moshën …

Read More »