Tag Archives: tabachino

Shpërndanin kokainë në ‘Tabachino’, arrestohen 2 vëllezërit në Tiranë

Dy vëllezër të cilët  shpërndanin doza kokaine në Tiranë janë arrestuar ditën e sotme. Policia bën me dije se në kuadër të operacionit “Tabacchino”, në pranga kanë rënë shtetasit D. M., 25 vjeç dhe B. M., 29 vjeç, në një tabakino, vihen në pranga 2 shtetas (vëllezër). Sekuestrohen doza kokaine, një peshore elektronike dhe një përforcues grushti (dorezë metalike). Shërbimet …

Read More »