Tag Archives: shtrengojne duart

FOTOLAJM – Benet Beci dhe Bardh Spahia shtrëngojnë duart, marrin pjesë në iftarin e shtruar nga “Istanbul”…

Sofrat e iftarëve janë tipar dallues i muajit të Ramazanit. Besimtarët myslimanë, përjetojnë në shoqerine e njeri- tjetrit momente të veçanta. Iftari i radhës, i shtruar nga shoqata “Istanbul”, ka sjellë edhe një moment të veçantë. Pavaresisht se fushatë elektorale, dy rivalët për Bashkinë e Shkodrës, Bardh Spahia dhe Benet Beci, kanë shtrënguar duart. Këtë moment të veçantë, e ka …

Read More »

Berisha dhe Meta shtrëngojnë duart para kryeministrisë: Qytetarët mblidhen poshtë zyrës së Ramës

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta dhe ish-kryeministri Sali Berisha kanë mbërritur thuajse në të njëjtën kohë para kryeministrisë. Ata kanë shtrënguar duart duke pritur fjalimet e të pranishmëve në protestëve që do të mbajnë fjalën e tyre. Protesta është njoftuar se do të zgjasë për katër orë. Ditën e sotme kreu i qeverisë Edi Rama nuk ndodhet në …

Read More »