Tag Archives: shtepia ne flak

Tragjike/ Shuhet e gjithë familja, nëna dhe 8 fëmijët digjen për së gjalli brenda shtëpisë

Nëntë persona, midis tyre tetë fëmijë kanë ndërruar jetë në mënyre tragjike, kur flakët e zjarrit përfshinë apartamentin po jetonin në provincën veriperëndimore turke të Bursës.Tragjedia ndodhi mbrëmjen e së martës, 8 nëntor. Sipas policisë viktimat janë nëna, gjashtë fëmijët e saj dhe dy nipërit e saj, të cilët jetonin përkohësisht në apartamentin që u shkrumbua nga zjarri. Mësohet se …

Read More »