Tag Archives: shtepia e barit

Zbulohet “shtëpia e barit” në Krujë, si ra policia në gjurmët e saj

Punonjësit e OSHEE Krujë në vazhdën e kontrolleve intensive për minimizimin e humbjes se energjisë elektrike kane konstatuar ne fshatin Derven një ambient te përshitur si shtëpi bari. Ne momentin qe kane konstatuar banesën kane njoftuar menjëherë policinë e cila ju është përgjigjur ne kohe rekord. Si pasoje janë shpallur ne kerkim shtetasit H dhe B. Xh si pronare te …

Read More »