Tag Archives: shperndanin droge

Kush janë 15 të arrestuarit në Tiranë, shpërndanin drogë në shkolla

Euronews Albania ka siguruar emrat e 15 të arrestuarve nga operacioni “Tentakulat”, i zhvilluar së fundmi në kryeqytet. Të 15 të arrestuarit akuzohen se shpërndarin heroinë, kokainë dhe kanabis në zonat afër shkollave dhe në lokalet e natës në Tiranë. Ndërkohë në kërkim janë 2 persona të tjerë. Emrat e të arrestuarve: 1. Erkin Hima 2. Edis Hallkokondi 3. Rando …

Read More »