Tag Archives: Sera me droge

VIDEO/ Sera me drogë në Berat, 50 gra të shoqëruara në polici

Drejtoria e Përgjithshme e Policisë ka organizuar nga operacion në Berat, nga ku u shoqëruan mbi 50 gra. Kishte një frikë për dekonspirim operacioni dhe për këtë arsye Policia e Beratit nuk u përfshi. Përveç lëndës narkotike, u sekuestruan armë zjarri, 2 kallashnikovë dhe 2 pistoleta. Gratë e punësuara për kultivimin e drogës ishin nga jugu dhe veriu i Shqipërisë. …

Read More »