Tag Archives: Rubi sot ka 44 vjet

Bukuri natyrale, Rubi sot ka 44 vjet por bota ende mahnitet

Publiku ynë e ka njohur atë përmes rolit të Ruby në serialin me të njëjtin emër të vitit 2004. Aktorja Barbara Mori më vonë mori pjesë në projekte të ndryshme televizive, por asgjë nuk bëri jehonë si Ruby. Me bukurinë e saj ka lënë në hije masën dhe sot pas 18 vitesh transmetim të kësaj telenovele, aktorja nuk ka ndryshuar …

Read More »