Tag Archives: Ronela Hajati

Ronela Hajati revoltohet me kritikët pas incidentit në emisionin spanjoll: Nuk e di nga na buron kjo ligësi

Ronela Hajati nuk e kurseu as këtë herë një reagim në rrjetet sociale për incidentin që i ndodhi teksa ishte e ftuar në një emision televiziv në Spanjë. Ndërsa po performonte asaj i ra mikrofoni u thye dhe më pas çdo gjë nisi nga fillimi, por videoja bëri xhiron e rrjetit së bashku me komentet. Ronela nuk zgjodhi të qëndrojë …

Read More »

Ronela Hajati në gjendje jo të mirë shëndetësore

Eksperienca e saj në Eurovision e vendosi atë në qendër të vëmendjes. Fjala është për artisten shqiptare, Ronela Hajati e cila pas kësaj eksperience tregoi se ka ardhur koha të nis projekte të reja muzikore. Por siç duket Ronelën këtë periudhë po e përcjellin edhe disa probleme shëndetësore. Së fundmi ajo në Instagram me ndjekësit ndau dy qese me ilaçe …

Read More »

Sa pak jemi qytetëruar…!

Nga Rezarta Reso Nuk po reshtin të tëra llojet e mediave pa sharë Ronelën. Nuk mbeti shqiptar pa u turpëruar nga kënga dhe interpretimi i Ronelës në Eurovizion. Nuk mbeti burrë e grua shqiptare pa mbyllur sytë nga veshja e Ronelës, nuk mbeti gjë pa u thënë e pa ulëritur. Ronela: njolla e zezë e artit shqiptar! Ronela, njolla e …

Read More »

Ukraina fiton Eurovisionin, vjen reagimi i parë i Ronela Hajati

Këngëtarja Ronela Hajati ka reaguar pas fitores së Ukrainës në Eurovision. Ajo ka postuar një status në Twitter ku shkruan “WTF”(Çfarë dreqin) Komentet kanë qenë të shumta dhe në këndvështrime të ndryshme, por Ronela nuk ka bërë asnjë reagim tjetër. Ukraina fitoi Eurovision me këngën “Stefania” nga Kalush Orchestra. 40 shtete votuan duke nxjerrë në vend të parë Mbretërinë e …

Read More »

“Ronelën e zgjodhëm ne për Eurovizion”, revoltohet keq Agim Doçi në mes të emisionit: Mos u kruaj me mua…

Një ndër çështjet më të komentuara të ditëve të fundit ka qenë pikërisht përfaqësimi i Shqipërisë në Eurovizionin e 2022, temë që ngjalli debate të forta e ngriti polemika të shumta. E pikërisht kjo çështje u diskutua ditën e sotme në Vizionin e Pasdites në Vizion Plus me një panel shumë interesant. Agim Doçi, Diana Ziu, Sokol Marsi e Robert …

Read More »

Ronela Hajati “djeg” skenën e Eurovision, performancë elektrizuese, por vokali lë për të dëshiruar (video)

Ronela Hajati, këngëtarja që përfaqëson Shqipërinë në Eurovsion, ka performuar e para në natën hapëse të këtij kompeticioni, që mbahet në Torino të Italisë. Hajati këndoi këngën “Sekret” dhe performoi në skenë, sëbashku me disa balerinë. Performanca në skenë me balerinët, ka qenë vërtet elektrizuese dhe mjaft energjike, duke marrë duartrokitjet e publikut, por vokali i këngëtares në disa momente …

Read More »

Video/ Ronela Hajati i habit të gjithë, shihni si prezantohet në tapetin e kuq të Eurovision

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati, ka parakaluar në tapetin e kuq të Eurovision, me një veshje mjaft ekstravagante, që i ka bërë të gjithë të kthejnë kokën drejt saj. Hajati do të përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Sekret”. Pjesëmarrja e saj është shoqëruar me polemika, për shkak të koreografisë dhe fillimisht u raportua se organizatorët i kanë kërkuar ndryshimin e koreografisë, por më …

Read More »

Ronela Hajati këngëtarja prek me postimin për njeriun më të dashur

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, që pritet të na përfaqësojë në ‘Eurovizion’ ka ndarë një status të dhimbshëm me ndjekësit. Këngëtarja ka përkujtuar të atin e saj që e ka humbur para 9 vitesh. Ronela Hajati ka folur gjithmonë me krenari për babain e ndjerë në ato pak raste që ka hapur zemrën për të. Ronela shkruan: Nëntë vite pa ty …

Read More »