Tag Archives: Rita Ora shkëlqen në Oscars

Rita Ora shkëlqen në Oscars, i dashuri i saj bën veprimin e papritur për të

Festa e organizuar nga revista “Vanity Fair” në kuadër të mbrëmjes së çmimeve “Oscars” u rikthye në një organizim ‘më të madh dhe më të mirë’ këtë vit në Qendrën “Wallis Annenberg” për Artet Performuese në Beverly Hills. Dhe yje të famshëm si: Sienna Miller, Jessica Alba, Sofia Vergara dhe Rita Ora treguan klasin e tyre me paraqitjet solemne në …

Read More »