Tag Archives: qeverisjen Rama

Kush janë deputetët socialistë që u arrestuan me qeverisjen Rama

Debati publik është përqëndruar te afera e inceneratorëve, ku një ditë më parë SPAK kërkoi autorizim nga Kuvendi për arrestimin e deputetit Alqi Bllako. Ky i fundit ka bërë me dije se do të dorëzojë sot mandatin dhe se do të përballet me drejtësinë. Partia Socialiste “e braktisi”, duke theksuar se nuk do të bëhet zyrë avokatie e askujt dhe …

Read More »