Tag Archives: perdhunues

Mediat greke publikojnë foton e shqiptarit, që akuzohet si përdhunues: Është arratisur në Shqipëri

Media greke Protherma ka publikuar fotot e shqiptarit të dyshuar se ka përdhunuar disa femra në vendin fqinj. Fotot janë servirur nga Policia e cila ka shpallur në kërkim shqiptarin, që sipas saj ka mbërritur në Vlorë. Sipas policisë, në orët e para të së dielës së kaluar shqiptari kërcënoi me thikë një 34-vjeçare dhe më pas tentoi të përdhunonte …

Read More »