Tag Archives: për përmirësim të kushteve

Ngjarja në Kamëz, Avokati i Popullit thirrje për përmirësim të kushteve të paraburgimit

Pas zjarrit të rënë ditën e djeshme në Komisariatin numër 5 të Kamzës, ku humbi jetën 26-vjeçari Arben Mici dhe mbetën të plagosur dy persona të tjerë, Hajredin Boja – punonjës i policisë – dhe Dilaver Idrizi, i ndaluar, ka reaguar dhe Avokati i Popullit. Përmes një deklarate për mediat, Avokati i Popullit bën thirrje për përmirësimin e kushteve të …

Read More »