Tag Archives: pensionet per grate

“Do t’u njihen si vite pune”, Manastirliu publikon vendimin për nënat e papuna që rrisin më shumë se 3 fëmijë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu publikoi vendimin e marrë në mbledhjen e qeverisë sa i takon, nënave të papuna që rrisin më shumë se tre fëmijë. Manastirliu tha se nënave të papunëve të cilat rrisnin tre fëmijë të tyre deri në moshën 5 vjeçare, do t’u njiheshin si vite pune. “Në VKM-në e sotëm, nënave me tre …

Read More »