Tag Archives: parash

Gazetari investigativ: Rama e di mirë se çfarë parash investohen aty!

Në emisionin ‘Pikat mbi i’ në ‘News24’ gazetari Artan Hoxha foli për aferën e inceneratorëve. Gjatë bisedës në studio ai theksoi se qeveria e sotme është e përfshirë në këtë aferë sepse sipas tij kryeministri Rama e di shumë mirë se sa para gjeneron pastrimi i mbetjeve, duke shtuar se ai i ka pastruar mirë gjurmët dhe faji mbetet tek …

Read More »