Tag Archives: Paloken

Gjekmarkaj: Një përgjigje për Palokën lidhur me kërkesën e dorëheqjes së Bashës

Deputeti demokrat, Edi Paloka reagoi sot pas kërkesës së grupit të Alibeajt për t’u regjistruar në KQZ me firmën e ish kryetarit, Lulim Basha. “Unë kisha vetëm një pyetje për ata deputetë që publikisht shpallen se nuk e njihnin me L.B si kryetar dhe “e detyruan“ të dorëhiqet, çfarë do të bëjnë tani, apo nderi dhe dinjiteti nuk kanë më …

Read More »

Hapja e dosjeve të sigurimit përplas Kadillin dhe Palokën: Turp për ata që nuk votuan

Një ‘debat’ mes Fatbardh Kadillit dhe mes Edi Palokës është zhvilluar në rrjete sociale. Së fundmi Kadilli ka bërë një status në Facebook, i cili ka kritikuar deputetë të opozitës që nuk e votuan ligjin për hapjen e dosjeve të sigurimit. Në statusin e Kadillit në rrjetet sociale ka ardhur edhe reagimi i deputetit të PD Edi Paloka i cili …

Read More »