Tag Archives: operatoret turistik

“Takasirati jonë t’i mundim edhe njëherë”/ Rama për Berishën: As emrin s’ia përmend se më vjen për të vjellë

Në fjalën e tij më operatorët turistik, kreu i qeverisë Edi Rama nuk ka lënë pa përmendur edhe Sali Berishën, por ka preferuar që të mos ia përmend as emrin. “As emrin s’ia përmend se më vjen për të bërë dhe as juve që t’ju përzihet që në mëngjes”, tha Rama për Berishën. Duke komentuar opozitën, kryeministri Edi Rama tha …

Read More »