Tag Archives: Nuk ka vend

Nuk ka vend për Messin e Ronaldon, formacioni ideal

Epoka e Lionel Messit dhe e Cristiano Ronaldos tani duket se ka marrë fund: i pari është jashtë Champions League dhe u reduktua në një rol dytësor në PSG, ndërsa i dyti jashtë Champions dhe larg kësaj zone për sezonin e ardhshëm. Dy marsianët që kanë lënë shenjë në 15 vitet e fundit të historisë së futbollit, duke grumbulluar tituj …

Read More »