Tag Archives: në qeveri

Paralajmërimi i gazetarit: Nëse bëhen ndryshime në qeveri, SPAK do të shkojë më tej

Gazetari Artan Hoxha ka paralajmëruar se nëse do të ketë ndryshime në kabinetin qeveritar, zëra që kanë qarkulluar ditët e fundit, SPAK do të shkojë më tej me arrestimet për çështjen e inceneratorëve. Ai tha për “News 24” se pritshmëria është e lartë dhe se SPAK deri më tani ka shkuar te “bishti”. Gazetari ka folur edhe për qëndrimin e …

Read More »