Tag Archives: ndaj Empolit

Allegri: Ndaj Empolit mund të ndreqim sezonin

Juventusi do të luajë nesër në mbrëmje ndeshjen ndaj Empolit të Nedim Bajramit, teksa trajneri Allegri në konferencën për shtyp ka theksuar se skuadra duhet të ketë vazhdimësi pas suksesit ndaj Empolit. “Suksesi në derbi bëhet i rëndësishëm vetëm nëse arrijmë të marrim fitore të tjera, duke nisur që nga sfida e nesërme kundër Empolit. Chiesa dhe Pogba po vazhdojnë …

Read More »