Tag Archives: Miratimi i buxhetit

Miratimi i buxhetit, Rama: Seanca u mbyll me dy të dehur nga Foltorja, 3 parti bedelësh pa Atdhe

Kryeministri Edi Rama, në përfundim të seancës së sotme plenare gjatë së cilës u miratua Buxheti për vitin 2023, ka sulmuar me anë të një postimi në Tëitter opozitën. Kreu i qeverisë shkruan se pas 28 orësh diskutimesh, as PD dhe as Partia e Lirisë nuk pranuan që ka luftë dhe as nuk folën, sipas Ramës, për një lidhje mes …

Read More »