Tag Archives: mesfushorit te Chelsea

Juventus rivalizon Barcelonën për shërbimet e mesfushorit të Chelsea

Juventus është duke synuar transferimin e Jorginho për të përforcuar mesfushën e tyre për sezonin e ardhshëm dhe janari duket se do të jetë vendimtar, duke qenë se kontrata e lojtarit me Chelsea skadon më 30 qershor. Sipas “Sport”, Barcelona është në gjurmët e mesfushorit italian, por shfaqja e Juventusit mund të ndryshojë kartat në rtavolinë, duke pasur parasysh gjithashtu …

Read More »