Tag Archives: mbrojtesi

Rrahmani drejt rinovimit me Napolin, sa pritet të përfitojë mbrojtësi nga kontrata e re

E ardhmja e Amir Rrahmanit do të jetë te Napoli. Paraqitjet e tij të mira nën drejtimin e Luciano Spallettit duket se kanë bindur drejtuesit e klubit që t’i besojnë Rrahmanit të ardhmen e mbrojtjes së skuadrës. Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës pritet të rinovojë kontratën me kryesuesit e Serie A deri në vitin 2027. Në stadium në sfidën Inter-Napoli …

Read More »

Chelsea në kërkim të një mbrojtësi, sytë tek Nelson Semedo

Chelsea në kërkim të një mbrojtësi, sytë tek Nelson Semedo! Chelsea po vijon punën për përforcimin e skuadrës. Drejtuesit kanë nisur kontaktet e para për shërbimet e mbrojtësit të djathtë të Wolves, Nelson Semedo. Ish-i Barcelonës ka hyrë në sezonin e tretë me “Ujqërit”, por në këtë sezon nuk ka gjetur hapësira dhe është i hapur për të ndryshuar skuadër. …

Read More »