Tag Archives: makinen e re

Noizy prezanton makinën e tij luksoze

Reperi i njohur shqiptar, Rigels Rajku i njohur ndryshe si Noizy është njëri ndër reperët më të suksesshëm në industrinë e muzikës. Noizy përveç muzikës komentohet mjaft shumë edhe për jetën luksoze që bënë dhe njihet si i apasionuar pas makinave luksoze që kapin shifrat marramendëse. Së fundmi, përmes një postimi në Instagram reperi ka prezantuar makinën e tipit ‘Lamborghini’ …

Read More »