Tag Archives: leke te falsifuara

Prokuroria e Tiranës sekuestron miliona lekë të falsifikuara/ Ja kujt i përkisnin

Prokuroria e Tiranës ka sekuestruar 232.000 lekë të prerjeve të ndryshme, të cilat i përkisnin një personi të arrestuar për falsifikim monedhash, me iniciale R.K. Në një njoftim për media, prokuroria bën me dije se vlera monetare ka qenë me prerje të ndryshme si dhe 50 euro. “Falsifikimi i monedhave, Prokuroria Tiranë sekuestron 232.000 lekë të prerjeve të ndryshme, një …

Read More »