Tag Archives: Krisen marredheniet

Krisen marrëdhëniet mes Arbanës, Eduartit dhe drejtuesve të “Top Channel”?

Moderatorja e “Big Brother Vip” Arbana Osmani po tërheq vëmendje kohët e fundit, pas disa detajve që tregojnë një krisje mes marrëdhënies së saj me drejtueset e “Top Channel” Pak kohë më parë u raportua në media se pas “Dancing With The Stars”, i cili moderohet nga Bora Zemani, marrëdhënia mes Arbana Osmanit dhe trashëgimtareve të “Top Channel”, Lori dhe …

Read More »