Tag Archives: Kovaci

Rama shigjeton Kovaçin: Për llogari të çorbës së rublave krijojnë përshtypjen se po bëhet nami i zi

Kryeministri Edi Rama, ka zhvilluar një takim këtë premte me qytetarë në Elbasan. Gjatë fjalës së tij Rama u ndal tek kriza energjetike, lufta në Ukrainë, dhe kërcënimet e kësaj lufte. “Kemi hyrë unë dhe kolegët e mi në një kohë ku sa hapim sytë presim të shikojmë re dhe lumturohemi kur ka shi. Shqipëria nuk i mbulon nevojat e …

Read More »