Tag Archives: Knives Out

Daniel Craig rikthehet me vazhdimin e Knives Out

Aktori i njohur botëror i njohur për rolin e tij si James Bond, Danie rikthehet në industrinë e filmit si Benoit Blanc në vazhdimin e filmit “Knives Out”. Në vazhdimin e ardhshëm të filmit popullor nga viti 2019, aktori ripërsërit rolin e tij si detektiv Benoit Blanc dhe trajton një tjetër mister intrigues të vrasjes. Netflix sapo ka publikuar një …

Read More »