Tag Archives: Katarin

Shqipëria me Katarin, spostohet java e 12-të e Superiores

Ndeshja miqësore e Kombëtares shqiptare ndaj Katarit, e planifikuar për t’u luajtur më datë 9 nëntor në Marbella të Spanjës, ka sjellë një modifikim të kalendarit të Abissnet Superiore. Java e 12-të e kampionatit, e parashikuar për t’u zhvilluar në datat 6 dhe 7 Nëntor, do të spostohet me një javë për t’u luajtur fundjavën e ardhshme me 12 dhe …

Read More »