Tag Archives: kandidat per tiranen

Këlliçi kandidat për Bashkinë e Tiranës? Berisha e Meta: Ka shprehur dëshirën. e përgëzojmë, do zgjidhet më i miri

Teksa Belind Këlliçi ka shprehur ambicien për të kandiduar në primaret e PD-së për të qenë kandidat për kryetar të Këshillit Bashkiak të Tiranës, Sali Berisha e përgëzon dhe thotë se do të presë rezultatin e primareve. “Kandidati do të dalë nga primaret dhe ne këtu ramë dakord se ky koalicion mbështet plotësisht primaret. Unë përgëzoj të gjithë ata që …

Read More »