Tag Archives: ish-deputetin

Aktorja flet për lidhjen jashtëmartesore me ish-deputetin: Patëm shumë presione

Moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj ka folur hapur rreth vështirësive që është përballur në fillimet e lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku (të cilin sot e ka burrë) dhe marrëdhënien me prindërit e tij. Në një bisedë virtuale me ndjekësit, ajo nuk hezitoi të tregojë edhe se kë nga vjehrrit që ka pasur deri tani, do më shumë. Rudina …

Read More »

Apeli rikthen në qeli ish-deputetin Alqi Bllako

Gjykata e Posaçme e Apelit rikthen në qeli ish-deputetin e Partisë Socialiste Alqi Bllako të akuzuar për aferën e inceneratorëve. Bllako nga kjo e mërkurë, rreth 1 muaj pasi ndryshoi masa e sigurisë nga “arrest me burg” në “arrest shtepie”, do të qëndrojë në qeli, pas ankimit të bërë nga SPAK me akuzat për korrupsion me inceneratorin e Fierit. SPAK …

Read More »