Tag Archives: investimi

Rama e Manastirliu inspektojnë investimin te ‘Trauma’: 27 spitale e poliklinika me aparatura të reja bashkëkohore

Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, kanë inspektuar gjatë ditës së sotme punimet që po kryhen në Spitalin Universitar të Traumës, për rehabilitimin e Spitalit të Sëmundjeve të Brendshme, përmirësimin e infrastrukturës në Urgjencën e këtij spitali, si dhe investimet në pajisje bio-mjekësore. “Jemi në fazën e parë të investimit të Spitalit të Traumës, …

Read More »