Tag Archives: Indrit Ndoj

U gjet në kanal pa shenja jete/ Indrit Ndoj kishte mbi 24 orë i vdekur. I riu u dhunua e më pas u qëllua me plumb në këmbë

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e të riut, Indrit Ndoji, i cili u gjet pa shenja jetë në një kanal mëngjesin e sotëm. 34-vjeçari mësohet se është dhunuar dhe më pas është qëlluar me plumb në këmbë. Dyshohet se viktima kishte mbi 24 orë i vdekur dhe është gjetur nga familjarët e tij. Në këmbë kishte një plagë …

Read More »