Tag Archives: i dehur

Edi Paloka reagon pas sherrit me Ramën: Nuk isha i dehur

Votimi i buxhetit 2023 është shoqëruar me një incident përpara nisjes së votimit në seancë plenare. Hyrja e Edi Ramës në sallën e Parlamentit është shoqëruar me një përplasje verbale me deputetët e opozitës, Edi Paloka dhe Bujar Leskaj. Dy deputetët demokratë, i kanë kujtuar Ramës se nuk mund të flasë me gjuhë rrugaçi ndaj deputetëve të opozitës, njësoj siç …

Read More »