Tag Archives: Gramshi

E masakruan dhe e groposën në plazh/ Zbulohet emri i të riut nga Gramshi që u vra në Greqi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Qepariasia në Peloponez, ku një i ri shqiptar është gjetur i ekzekutuar. Policia greke ka identifikuar viktimën si Eni Dollani nga qyteti i Gramshit. Ai u gjet i vrarë të martën në bregdet nga një banor i zonës që shëtiste me qenin. Trupi i viktimës ishte masakruar me sende të forta …

Read More »