Tag Archives: Geasy paralajmëron rikthimin

Geasy paralajmëron rikthimin e fuqishëm

Reperi i famshëm, Getoar Selimi, ka bërë paralajmërimin e fuqishëm. Përmes një postimi në ‘Instastory’, ai tregoi që do të kthehet së shpeti. “Gati apo jo, unë po vijë së shpejti”, shkroi ai në postim. Getoar Selimi. Deri në publikimin e projekteve, neve na mbetet të presim dhe të shohim sesi reperi do të na befasojë kësaj radhe. Getoar Selimi, …

Read More »