Tag Archives: fundvit

Kryeministri Rama: Do të ketë shpërblim për pensionistët në fundvit, ja nga sa lekë do marrin

Kryeministri Edi Rama njoftoi se edhe këtë fundvit, do të ketë një shpërblim për pensionistë, të cilët do të marrin 5 mijë lekë të reja në fillim të dhjetorit. Gjatë një bashkëbisedimi me gratë dhe vajzat e Kamzës, kreu i Qeverisë tha se kjo nuk është një ndihmë shumë e madhe për pensionistët, por i lehtëson diçka në fund të …

Read More »