Tag Archives: Flor Gjini

Flor Gjini thumbon Bora Zemanin: Me puthje fitojnë vendin e punës!

Moderatori i njohur Flor Gjini së fundmi ka dhënë një intervistë për “Natë me Aulonën”, ku ka thumbuar moderatoren Bora Zemani. Teksa zbuloi detaje rreth largimit nga Top Channel, ai tha se i ishte propozuar që të ishte në goldroom e “Dancing With The Stars”, gjë që nuk i kishte pëlqyer dhe aq shumë të ishte në rolin dytësor. Gjatë …

Read More »