Tag Archives: fitoren

Manchester City nuk dorëzohet, Haaland i dhuron fitoren në “frymën e fundit”

Manchester City ka marrë një fitore të vuajtur edhe pse ka dominuar totalisht ndeshjen e sotme ndaj Fulham, ku rezultati përfundimtar ishte 2-1. Në minutën e 16-të, Gundogan asiston për sulmuesin e talentuar argjentinas, Alvarez dhe djaloshi nuk gabon përballë portierit kundërshtar. 10 minuta më pas, në të 26-tën, Cancelo ndëshkohet me kartonin e kuq. Pereira më pas shënoi golin …

Read More »