Tag Archives: Emily Rata

U përfol për romancën me Brad Pitt, Emily Rata flet për jetën e saj private: I vetmi mashkull në jetën time është….

Emily Ratajkowski ka folur për divorcin nga Sebastian Bear McClard, por edhe ndryshimet që sheh tek vetja që nga ajo kohë. Modelja ka folur në emisionin ‘Today’ dhe fillimisht është pyetur për lidhjen e saj të përfolur me Brad Pitt, siç sqaroi modelja, dëshiron të jetë vetëm gjatë kësaj periudhe. “Unë zgjedh të jem vetëm. Është çmenduri, por është kaq …

Read More »