Tag Archives: emigrimin e shqiptareve

Debati për emigrimin e shqiptarëve, Taulant Balla: Berisha e nxin Shqipërinë njëlloj si Rusia dhe Irani

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka reaguar pas deklaratave të Sali Berishës për çështjen e emigrantëve shqiptarë në Britaninë e Madhe, të pasqyruara edhe në median britaniken ‘Daily Mail’. Përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ Balla deklaron se Sali Berisha ka qenë dhe mbetet e keqja më e madhe e Shqipërisë. Sipas Ballës, Berisha e …

Read More »