Tag Archives: e teknologjisë digjitale

Piramida, Rama: Po merr jetë qendra më e madhe e teknologjisë digjitale

Piramida e Tiranës po transformohet në qendrën më të madhe të teknologjisë digjitale në rajon. Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamjet nga transformimi rrënjësor që po pëson Piramida. “Mirëmëngjes dhe me këto pamje nga kantieri i Piramidës, ku hap pas hapi po merr jetë shtëpia e qendrës më të madhe të teknologjisë digjitale në rajon, ju uroj një ditë …

Read More »