Tag Archives: E reja nga Kenia

Punonte në një kazino/ E reja nga Kenia u gjet e dhunuar barbarisht dhe pa ndjenja, policia e Tiranës reagon 3 muaj pas ngjarjes

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë ka reaguar sot për një ngjarje të ndodhur gati 3 muaj më parë, ku një e re nga Kenia u gjet e plagosur dhe aktualisht ndodhet në gjendje kome në spital. Reagimi ka ardhur pas akuzave se policia e ka mbajtur të fshehtë dhe nuk e ka ndjekur ngjarjen për të zbuluar të vërtetën. Teksa …

Read More »