Tag Archives: e drogës në Spanjë

Çmontohet banda shqiptare e drogës në Spanjë, disa të arrestuar

Një bandë shqiptare e trafikut të drogës është shkatërruar në Spanjë gjatë një operacioni anti-drogë. Mediet vendase raportojnë se nga operacioni janë bërë disa arrestime. Grupi trafikonte heroinë në A Coruña dhe në qytetet përreth Agjentët kryen shtatë kontrolle gjatë së cilave u bënë disa arrestime dhe u sekuestruan më shumë se tre kilogramë lëndë narkotike. Ende nuk ka një …

Read More »