Tag Archives: dy nxënës përfundojnë

Shkolla kthehet në arenë boksi në Korçë, dy nxënës përfundojnë në spital

Njoftimi i policisë: Korçë/Informacion paraprak. Mesditën e sotme, jemi njoftuar se në lagjen nr. 17, Korçë, në ambientet e një shkolle të mesme, janë përfshirë në një konflikt tre nxënës, të cilët për pasojë kanë marrë dëmtime fizike. Dy prej tyre, aktualisht po marrin mjekim në Spitalin e Korçës dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Autori i dyshuar i ngjarjes, …

Read More »