Tag Archives: dy kusherinjte Avdylaj

Zhdukja e Ervis Martinaj, merren në pyetje dy kushërinjtë Avdylaj, ja çfarë deklaruan

Prokuroria e Kurbinit ka urdhëruar policinë të marrë në pyetje Jasim Avdylaj dhe Astrit Avdylaj për zhdukjen e Ervis Martinajt. Dy kushërinjtë Avdylaj janë marrë në pyetje në Durrës nga oficerët e policisë së Lezhës për llogari të Kurbinit. Alibia e tyre dhënë për oficerët e policisë ka qenë monitorimi i vazhdueshëm nga policia. “Ne jemi në arrest shtëpie jemi …

Read More »