Tag Archives: dosjeve te sigurumit

Hapja e dosjeve të sigurimit përplas Kadillin dhe Palokën: Turp për ata që nuk votuan

Një ‘debat’ mes Fatbardh Kadillit dhe mes Edi Palokës është zhvilluar në rrjete sociale. Së fundmi Kadilli ka bërë një status në Facebook, i cili ka kritikuar deputetë të opozitës që nuk e votuan ligjin për hapjen e dosjeve të sigurimit. Në statusin e Kadillit në rrjetet sociale ka ardhur edhe reagimi i deputetit të PD Edi Paloka i cili …

Read More »